Nudności 5 dni po stosunku a prawdopodobieństwo ciąży

Pieć dni temu kochałam sie z chłopakiem miałam wytrysk w ćipke boli mnie brzuch wczorai wieczorem wymotowałam dziś rano terz zapliłam papierosa i.mnie odrzuciło w czorai robiłam test był negatywny kiedy moge zrobić jeszcze raz

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Test ciążowy najlepiej jest wykonać parę dni po tym jak opóźnia się krwawienie miesiączkowe ( najlepiej z porannego moczu gdy stężenie gonadotropiny kosmówkowej jest najwyższe w ciągu doby). Pozdrawiam.