O czym może świadczyć ból kręgosłupa podczas schylania?

Witam:)Mam 27 lat i mam problem z kręgosłupem.Podczas schylania boli mnie kręgosłup na jednym kręgu oraz mam ból lewej nogi promieniujący do kolana.Po przeprowadzonym badaniu MRI kręgosłupa L-S wygląda to następująco: L2/3 Nieznaczne uogólnione uwypuklenie krążka m/k z modelowaniem worka oponowego i zaznaczonym dyskogennym ograniczeniem otworów m/kręgowych,kanał kręgowy bez cech stenozy L3/4Zmianyj/w o nieco większym nasileniu,śladowy odczyn płynowy w lewym stawie m/kręgowym. L4/5Uogólnione uwypuklenie krążka m/k z modelowaniem worka oponowego.Dyskogenne ograniczenie otworów m/kręgowych w kontakcie z korzeniem L4 po prawej.Kanał kręgowy w wym.strzałkowym 15 mm,granicznej szerokości. L5/S1 Dehydratacja i uogólnione uwypuklenie krążka m/k oraz drobna centralna przepuklina z uciskiem na worek oponowy.Dyskogenne i nieznaczne kostne ograniczenie otworów m/kręgowych.Kanał kręgowy w wym.strzałkowym ograniczony do 12,5 mm. Stożek końcowy rdzenia i cauda equina niezmienione. Proszę o pomoc.Dziękuję,pozdrawiam :)

Opis MRI to za mało ; Opisane wielopoziomowe zmiany zwyrodnieniowe, dyskopatyczne w kręgosłupie ;
Ważne objawy, stan Pacjenta . Wskazana pełna konsultacja neurologiczna, ocena stanu zdrowia, obciążeń, wynikow badań.
Czy objawy nasilają się ? Od jak dawna? Pozdrawiam i zapraszam