O czym może świadczyć ból szyi, ramion oraz drętwienie ręki po operacji kręgosłupa?

Witam.W roku 2016 i 2017 przeszedłem operację kregoslupa szyjnego C4-C5,C5-C6 i C6-C7,wszczepiono mi trzy implanty.Nadal odczuwam mocne bóle szyi,kłuje mnie w ramionach,drętwienie skurcze lewej ręki i palców,a od niedawna pojawiły się mocne bóle z tyłu głowy przez które tracę na chwile równowagę.Obecnie czekam na opis Tomografi ponieważ rezonans przez implanty nie pokazywał żadnego obrazu.Pozdrawiam.

Możliwe dolegliwości wywołane dalej obecnymi zmianami zwyrodnieniowymi i ich uciskiem na korzenie nerwowe. Jednocześnie przepraszamy za tak długi czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.