O czym świadczy ból klatki piersiowej po laparoskopii?

Dzień dobry.Tydzień temu miałam robioną laparoskopie,usunięcie jajnika prawego z torbiela.Od 3 dni bardzo mnie kluje pod prawym zebrem i żołądek przy nabieraniu powietrza.W nocy nie mogę położyć się na boki bo bardzo boli.Jestem osoba szczupla waga 48 kilo przy 167 wzroście. Czy może tak być po operacji czy może mam powiększona wątrobę albo coś uszkodzone.Proszę o odpowiedz bo bardzo się martwię co ze mną.

Lek. Michał Lenard

Ból jest częstym powikłaniem pooperacyjnym. Sugeruję wspomnieć o swoich objawach lekarzowi podczas wizyty kontrolnej. Pozdrawiam!