Obecność wysypki na skórze w 24 tygodniu ciąży

Witam,mam problem z wysypką na skórze.Pojawiła sie u mnie w 24 tygodniu ciąży na nodze i wyglądała bardzo niewinnie,kilka drobnych krostek takich jak po depilacji czsem.Bardzo swędziały po rozdrapaniu zlały sie ze sobą i wyglądały jak strup który nie może sie zagoić,tak jakby sie pocił.Potem krostki przenosiły sie na ręce i twarz,ale na twarzy pokazały sie w postaci suchej przypominającej liszaj.Strasznie mnie ciało swędziało.Mineło 12 mieś i nie znika wieczorami piecze.Co to może być?

Małgorzata Panek

Bez obejrzenia zmian nie mogę powiedzieć czym one są. Proszę udać się do dermatologa. Konieczne skierowanie od lekarza POZ .
Pozdrawiam