Obliczenie dnia zapłodnienia

witam serdecznie ostatnią miesiączkę mialam 21.08.2013 roku w październiku ( dokładniej 11.10) byłam u ginekologa i na usg wyszło, ze jestem w 7 tyg. kiedy mogło dojść do zaplodnienia? Ginekolog na podst. usg powiedział, że do zapłodnienia doszło w sierpniu, że jest to sierpniowe dzieciątko. Pozdrawiam

Według obliczeń po miesiączce raczej do zapłodnienia doszło początkiem września. Jednak czasami mimo zapłodnienia w pierwszym miesiącu po zapłodnienia może dojść do poronnego krwawienia miesięcznego dlatego możliwe, że według ustaleń ginekologa zapłodnienie wystąpiło np. w środku sierpnia czyli przed miesiączką.