Obrzęk więzadła przyśrodkowo-pobocznego a uczucie kłucia

. Lek. po bad. usg stwierdził obrzęk więzadła przyśr- pobocznego. Przez 5 tyg. chodziłam o kulach i w ortezie. Potem 2 tyg. orteza. Przebyłam też 2 tyg. rehablitację (solux, jonofereza, laser) od zakończenia rehab. minęły 2 tyg. Dziś po przejsciu kilku metrów odczuwam ból od kolan w dół łydki. Noga jest ociężała, z trudem wykonuje ruch. Kolano w środkowej cześci (okolice rzepki) rozpalone, uczucie kłucia. Co może być przyczyną tych objawów?

Taki stan wskazuje na miejscowe zapalenie więzadła pobocznego-przyśrodkowego i radziłbym ponownie skonsultować się z ortopedą, gdyż taki stan może wymagać bardziej agresywnego leczenia (np. leków podawanych miejscowo, dostawowo).