Obsesje u partnera dotyczące potrzeb seksualnych partnerki

Zadalam panstwu pytanie dotyczace mojego partnera,u ktorego zauwazylam brak pelnej erekcji,partner stwierdzil ze nie moze mnie zaspokoic proponujac mi seks grupowy i orgie w jego obecnosci,dochodzi do tego zmiana nastroju i zlosc.Te spelnienie nabralo obsesji z jego strony?stwierdzil ze to ja jestem odpowiednia osoba,najwazniejsze pytanie czy taka osoba moze mi wyrzadzic krzywde fizyczna lub psychiczna?

Dzień dobry.

Napisała Pani dwa posty traktujące o namawianiu przez partnera na seks grupowy, w związku z zaobserwowanym przez Panią (i zapewne przez partnera) zaburzeniem jego erekcji. Sądząc z opisu, jest prawdopodobne, że partner obawia się, że jego kłopoty będą miały bezpośredni wpływ na pogorszenie jakości związku, dlatego przyszedł mu do głowy pomysł seksu grupowego, który w jego mniemaniu miałby być remedium na jego aktualną niemoc. Mówiąc inaczej - partner miałby pewność, że inni partnerzy zaspokoją Pani seksualny apetyt, dzięki czemu on nie będzie musiał zajmować się problemem własnej potencji.
Odpowiadając na Pani pytanie - nie wydaje się, by partner mógł Pani wyrządzić krzywdę fizyczną. Jeżeli jednak, w intencji utrzymania relacji, zgodzi się Pani na realizację jego fantazji, mogą pojawić się "krzywdy psychiczne", które sama Pani sobie wyrządzi, godząc się wbrew sobie na seksualne eksperymenty.

Pozdrawiam.

Witam, na podstawie Pani opisu zasugerowałabym partnerowi wizytę u specjalisty seksuologa -psychologa. Seks grupowy i orgie raczej nie rozwiążą Państwa problemów a zmienność nastrojów, złość i obsesje w zachowaniu partnera są niepokojące i generalnie kwalifikują do konsultacji z psychoterapeutą. Pozdrawiam