Ocieranie się narządami płciowymi 3 dni po miesiączce a prawdopodobieństwo ciąży

Ostatnie cykle trwały 28,31,26,24,25,34. 7 czerwca dostałam okres. 10 doszło do obcierania penisem(od przodu) wzgórka łonowego,łechtaczki oraz czasem warg sromowych. Nie doszło do włożenia penisa. Całe zdarzenie trwało max 5 min. Chłopak w ogóle nie miał wytrysku. Po 15-20 minutach wytrłamto chusteczką, a po godzinie umyłam się. Jakie jest prawdopodobieństwo?Zasosować tabletkę po?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Prawdopodobieństwo zapłodnienia w opisanym przypadku jest bliskie zero. W mojej osobistej opinii nie ma potrzeby stosowania tabletki "po".