Odchudzanie przy siedzącym trybie życia i stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam, Zażywam pigułki antykoncepcyjne, w ciągu sześciu miesięcy przytyłam 7 kg,moja waga zawsze opiewała wokół 51, mam teraz wielki problem, bo z drugiej strony przy wzmożonym apetycie, rozepchałam żołądek, jaką dietę skuteczną zastosować, żeby zrzucić kilogramy, moja praca jest niestety siedząca, prowadzę własną firmę i dużo dokumentacji, którą niestety muszę wyrobić, więc ruch mały. Ponadto od roku boli mnie z lewej strony wielu lekarzy twierdziło początkowo, że to jelito i nie wiem. Bol nad

Witam,

niestety nie otrzymaliśmy pełnego Pani zapytania.
Trudno jest doradzić Pani dietę odchudzającą jeśli pojawiają się jakiekolwiek dolegliwości bólowe w obrębie brzucha.
Radziłabym udać się do lekarza, aby najpierw ustalić co jest przyczyną bólu, a dopiero później zastosować diety redukcyjne.

Pozdrawiam
http://food-diet.pl/