Odczuwanie bólu po półtora roku po naderwaniu mięśnia w łydce

Witam. Czy to możliwe, by półtora roku po naderwaniu mięśnia w łydce odczuwać ból? Uszkodzeniu uległ mięsień strzałkowaty długi i prawdopodobnie górny przyczep ścięgna achillesa. Otropeda zapisał Ligamento, polecił rozciąganie, nie chodzę na rehabilitacje. SM oraz uszkodzenie kręgosłupa wykluczono po RM. Na nodze miałem jedynie USG, z uwagi na bóle od półtora roku nie trenuję. Kontuzja spowodowana przetrenowaniem biegów długodystansowych. bóle odczuwam w łydce oraz promieniują do palców.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania nie jestem w stanie określić możliwej przyczyny bólu, w tym celu proszę się udać do ortopedy.