Okres - dlaczego zawsze się spóźnia?

Od zawsze spóźnia mi się okres. Od kiedy się przeprowadziłam na studia okres miałam w sierpniu potem dopiero w grudniu, do obecnej chwili nie pojawił się. Przytyłam ostatnio ale robiłam badania krwi i moczu wszystko jest w porządku, chłopak robił mi palcówkę ale zawsze pilnowałam żeby nic nie było. Ostatnio zaczęły pojawiać mi się rozstępy, zgagę od zawsze miałam biorę na nią leki. W ostatnim tygodniu brałam antybiotyk na zapalenie oskrzeli. Co mi może dolegać, dlaczego okres się nie pojawia?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Krwawienia występujące co kilka miesięcy bezwzględnie powinny być zdiagnozowane przez specjalistę. Przerwa między miesiączkami nie powinna trwał dłużej niż 40 dni. Pani opis sugeruje zaburzenia hormonalne, które objawiają się zanikiem miesiączki, przyrostem masy ciała.
Zapalenie oskrzeli są chorobą nakładającą się, nie związaną z choroba podstawową.
Pozdrawiam.