Opis gastroskopii a choroba żołądka

Moja gastroskopia: przelyk o prawidlowym swietle i sluzowce w tym nie stwierdza sie zylakow ani nadzerek nad linia Zlinia Z nieco regularna z odszczepionymi wysepkami sluzowkowymi. Jest dobrze posadowiona. wpust od gory i w inwersji od dolu domykajacy sie sciany zoladka podatne na rozdmuchiwanieblona sluzowa zoladka nieznacznie przekrwiona odzwiernik symetryczny otwarty opuszka i czesc zstepujaca dwunastnicy bez zmian. czy ta gastroskopia potwierdza jakas chorobe zoladka.objawy mam rozne zgaga,

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety opis jest nieskończony i nie można dokładnie się wypowiedzieć. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. W opisie nie ma cech zarzucania treści pokarmowej do przełyku, być może występuje proces zapalny, który może powodować objawy.