Opis wyniku badania żołądka i wpustu

Proszę o intepretację. Czy zmiany są poważne? opis: Przełyk obrzęknięty nad wpustem. Wpust prawidłowy. Sciany żołądka podatne na rozdymanie. Jeziorko śl. przezierne. Sklepienie o nieco zanikowej błonie śl. Trzon i antrum bez zmian. Odźwiernik obrzeknięty i pogrubiały. CLO-test ujemny

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą wskazywać na stan zapalny, co do obrzęku, konieczne jest poznanie większej ilości informacji. Proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyższe badanie.