Opuchlizna ręki po operacji cieśni nadgarstka

Witam.Jestem prawie cztery miesiące po operacji cieśni nadgrastka. Zostałam skierowana na rehabilitację w trakcie której wystąpił obrzęk ,udałam się do ortopedy przepisał antybiotyk wybrałam antybiotyk a obrzęk nadal jest ręka prawa jest spuchnięta do łokcia ,lewa ręka także ten ból tak promieniuje ,że boli również kręgosłup

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyta u lekarza, przez internet nie jestem w stanie pomóc.