Otępienie, zmęczenie, lęki i niskie poczucie wartości a niedoczynność tarczycy

Od kilku lat mam problem. Na początku miałem ok. raz w miesiącu takie odczucie bycia za ścianą, we śnie, wtedy dużo wolniej myślę, staję się otępiały. Takie sytuacje zaczęły zdarzać się częściej i od roku mam tak kilka razy dziennie. Ponadto jestem zmęczony, często odczuwam lęk i niskie poczucie wartości. Często jestem głodny, ale to nie cukrzyca. Leczę się na niedoczynność tarczycy. Zawsze po zwiększeniu dawki czuję się świetnie, ale po ok 2 tyg. wszystko wraca. Czy to wina tarczycy?

moze, ale niekoniecznie.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza