Parcie przy wypróżnianiu i krew

Witam czy to hemoroidy? nie czuje bólu, nic mnie nie swędzi jedynie parcie przy wypróżnianiu i krew wszystko się zaczeło od zabawy analnie palcami i po tym leje mi się takze krew. Kupilam hemorol w czopkach czy na poczatkowe stadium to wystarczy? wydaje mi sie ze to II stadium.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie ocenić co jest przyczyną dolegliwości, jednak fakt, że rozpoczęły się one po seksie analnym wskazuje na uraz odbytnicy. Sugeruję kontakt z lekarzem.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Oceny zmian musi dokonać lekarz. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego.