Płaczliwość bez powodu u 18-latki

Witam. Mam 18 lat. Mój problem wynika z tego, że często chce mi się płakać. Bez powodu. Taki płacz może trwać 2-3 minuty, lub tylko oczy zachodzą mi łzami i czuje, ze jest mi bardzo przykro. Obecnie wakacyjne pracuje, mam kochającego chłopaka, w szkole idzie mi dobrze. Z czego to może wynikać? To męczące.

Witam,
Płacz może wynikać z kilku powodów ale tego możesz się dowiedzieć korzystając z pomocy psychoterapeuty w Poradni Zdrowia Psychicznego bądź prywatnie. Być może przeżywasz przedłużający się stres, może problemy w domu rodzinym? Nic o tym nie piszesz, w zwiazku z czym przyczyn może być wiele. Jeśli Cię to niepokoi , to spróbuj spotkać się z człowiekiem, który zajmuje się pomocą psychologiczną bądź z psychoterapeutą.
Pozdrawiam