Plamienia po dwóch ciążach pozamacicznych

Witam. ostatnią miesiączkę miałam 20.10.2016, dłgośc cyklu 28-32 dni, 23 .11 zaczełam dziwnie plamić, tego samego dnia o 12 zrobiłam bete wynik to 85,1, pojechałam do lekarza powiedział ze na usg nic nie widac, dał duphaston 2x1, i kazał zgłośić sie za 2 tyg. 28.11 zrobiłam powtórnie bete wynik to 225,8. cały czas krwawię dziś nawet mocniej niż przez ostatnie dni. jestem po dwóch ciązach pozamacicznych i bez prawego jajowodu, lewy drozny. Co mam robić? czy zgłosic sie szybciej do lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak zgłosić sie wczesniej, proponuje jeszcze raz oznaczyć poziom beta hcg