Plamienia po stosowaniu tabletek Ovulan - czy to normalne?

Witam Biorę Ovulan od 17.01.19 r. Po 24 dniach czyli 10.02.19 r. Zaczelam plamic. Plamienie trwa do dzis czyli do 27.02. I konca nie widac. To już ponad 2 tygodnie. Mam w związku z tym pytanie czy to normalne czy lepiej odstawić tabletki? A jeśli odstawie to czy plemienia ustąpi czy raczej się wydłuży?

szanowna Pani, plamienie jest nieprawidłowe, proszę udać się do ginekologa, serdecznie pozdrawiam