Plamienia po utracie dwóch ciąż

Straciłam 2 ciąże (1 zabieg 10 tc z uwagi na puste jajo płodowe, 2 poronienie samoistne w 7 tc). Zrobiłam badania (hormonalne, genetyczne i in.) i ok. Od 1 ciąży utrzymują się u mnie plamienia/krwawienia/czasem skrzepy po owulacji mimo, że progesteron w II fc mam ok. Trwają one aż do miesiączki. Brałam już na nie Duphaston 3x1, ale plamienia dalej są. Lekarz zlecił HSC w razie czego. Ale zastanawiam się, czy to coś da i jakie są przyczyny plamień i co robić jak badanie nadal nic nie wykaże?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierować sie zaleceniami lekarża badajacego oraz wykonać badanie nasienia u partnera.