Plamienia przedmiesiączkowe a przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych

Bardzo dziękuję za radę. Jednak mi takie plamienia zdarzały się ostatnio co miesiąc ok tydz przed wystąpieniem miesiączki. Stąd ta obawa, że to nie była miesiączka. Tym bardziej ze nie towarzyszyły temu bóle brzucha. Ostatnio mam nieregularne cykle. Czy mam nadal przyjmować tabletki? I czy one będą w pełni skuteczne? Pozdrawiam
ponad rok temu

Witam serdecznie. Jeśli będzie Pani przyjmować tabletki regularnie i systematycznie to będą one skuteczne niezależnie od tego jak wyglądały Pani cykle prze rozpoczęciem ich przyjmowania. Pozdrawiam.