Plamienia występujące rok od ostatniej miesiączki

witam! mam 50 lat, ostatnią miesiączkę miałam rok temu do poprzedniego miesiąca kiedy miałam plamienie i znowu po miesiącu znowu plamię czy to normalne do tego ciśnienie na pęcheż,i straszne dreszcze całego ciała i uczucie jak bym miała zaraz zemdleć ból w podbrzuszu lekki taki jak przy miesiączce. wczoraj zrobiłam wszystkie badania w szpitalunie ma stanu zapalnego mocz jest w pożdku wyniki krwi dobre mialam 15 lat temu mięśniaki zanikły 6 lat temu (robiłam usg) plamienie jest bardzo delikatne

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Gdyby nie fakt iż już Pani to wykonała, napisałbym iż powinna się Pani zgłosić do ginekologa i wykonać niezbędne badania. Po roku od ostatniego normalnego krwawienia miesiączkowego - nie powinno już być żadnych takich krwawień - więc może okazać się konieczne pobranie materiału z jamy macicy do badania histopatologicznego.