Plamienie i ból brzucha po stosunku z prezerwatywą

Współżyliśmy razem z dziewczyną 4września zaraz po okresie więc miała dni niepłodne jeszcze robiliśmy to w zabezpieczeniu prezerwatywa nie pękła ani się nie zsunęła.15 września miała lekkie plamienie. Powinna dostać okres 25 września oststnie3 okresy były regularne, a tak to zdarzały się takie długie cykle, ale rzadko Dzisiaj jest 35 dzień cyklu i dalej nic Czy to plamienie mogło coś znaczyć?2 dni temu bardzo ją bolał brzuch, miała uczucie jakby już dostała ale nie wczoraj trochę ją bolał brzuch
ponad rok temu

Witam!
Prawdopodobieństwo ciąży i krwawienia implantacyjnego którego zapewne Państwo się obawiacie jest w tym przypadku bliskie zeru. Plamienia śródcykliczne zdarzają się bardzo często, szczególnie u młodych kobiet. Niekiedy zwiastują owulację. Pozostałe objawy o których Pan pisze świadczą o rozregulowaniu równowagi hormonalnej, na który mogą mieć wpływ przeróżne czynniki - stres, zmiana diety, gwałtowne chudnięcie.