Plamienie po Escapelle zażytym po ryzykownym stosunku

Witam, Dnia 20.08 przyjęłam tabletkę escapelle 17 godzin po ryzykownym stosunku. 6 dni po tym czasie - 26.08 nastąpiło krwawienie (2 dni obfite, później mniej), które trwało 5 dni. Towarzyszyły mu bóle brzucha oraz jajnika. 14 dni po stosunku wykonałam test ciążowy - płytkowy - wynik negatywny. 13 oraz 15 dni po stosunku wykonałam badania krwi beta HCG - oba wyniki <2mIU/ml Proszę o informacje, czy wyniki testów są wiarygodne? Czy krwawienie (nie było plamieniem) liczyć jako miesiączkę? pozdr.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wyniki badań należy uznać za prawidłowe. Nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju.