Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 0 2 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Plamienie przed zażyciem tabletki antykoncepcyjnej placebo

Witam, stosuję tabletki Daylette od kwietnia. Na początku wszystko było dobrze krwawienie pojawiało się w 3 dniu placebo. W sierpniu pojawiło się brązowe plamienie w dniu ostatniej tabletki aktywnej. We wrześniu było już normalnie. Teraz plamienie pojawiło się przed wzięciem 1 tabletki placebo. Czy powinnam udać się do lekarza?
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Powikłania cesarskiego cięcia

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Plamienia śródcyklowe to najczęstszy objaw niepożądany antykoncepcji hormonalnej. Nie ma powodów do niepokoju. Jeśli jednak plamienia będą się powtarzać, zdecydowanie proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy