Plamienie występujące od ostatniej miesiączki i skurcze w okolicy podbrzusza

Witam, Mam następujący problem, mianowicie od ostatniej miesiączki(16.10), występuje u mnie plamienie. Do tego często mam skurcze gdzieś w okolicy podbrzusza na które nie pomagają żadne leki przeciwbólowe. Ginekolog wysłała mnie na badania bakteriologiczne, jednak wyszły prawidłowe. Dostałam tylko profilaktycznie receptę na femmine vagi c i ponoć po tym miało wszystko wrócić do normy, jednak objawy dalej nie ustępują. Czy to może być coś groźnego? Z góry Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, warto wykonać także USG jamy brzusznej i USG przezpochwowe. Pozdrawiam.