Planowanie ciąży a leczenie antykoncepcją

Od 19 roku mam nieregularne miesiączki. W wieku 22 lat poroniłam. Teraz nie mam miesiączki od 4 miesięcy, brak ciąży bóle podbrzusza. Sytuacja nawracająca. Po wizycie u ginekologa bez badań dostałam Bromergon. Miesiączka wróciła, pod odstawieniu brak miesiączki i bóle podbrzusza. Po wizycie w szpitalu brak przyczyny. Staram się o dziecko i zaproponowano mi leczenie antykoncepcją bez skierowania na badania. Sama zrobiłam badania hormony wszystkie w normie odrobinkę podwyższona prolaktyna. Pomocy

Piotr Pilarski

Wygląda na to, że postępowanie jest prawidłowe. Sugeruję postępować zgodnie z zaleceniami lekarzy.

Pozdrawiam.