Po jakim czasie będą działały tabletki antykoncepcyjne?

Witam Choruje na wzw b. Biorę barackude. Chciałbym brać tabletki anty. Mam pytanie jeżeli lekarz przepis ze i wezmę je np. Od 10 dnia cyklu to po jakim xzasie będą działały? Kiedy nastąpi kolejna miesiączka za 28 dni czy za 14. Obecnie od 3 miesięcy mam od 28-31 dni cykl, mam lekką anemia. Wcześniej miałam około 27 dni

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana konsultacja lekarza chorob zakaźnych oraz jak sadze rozpoczęcie Ew przejmowania tabletek anty od początku cyklu