Pobolewanie podbrzusza a blada kreska na teście ciążowym

Cykl od 30.07. Rok starań o 2 dziecko, w tym cyklu nie mierzyłam temp. i nie robiłam testów owu. 27-28 dnia miałam plamienia, nie pojawiła się miesiączka 29 dnia cyklu. Od 29d test ciążowy pokazywał bladą kreskę do 32 dnia cyklu. 35 dnia HCG wyszło 213,3 a USG 37 i nadal nie ma pęcherzyka a dziś 38 dnia zaczęłam lekko plamić i pobolewa mnie podbrzusze co to oznacza? Dodam że już prawie cały ten cykl mnie pobolewa podbrzusze raz mocniej a czasami słabiej. Proszę pilnie o odpowiedz!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się ponownie do ginekologa. Prawdopodobnie doszło do zapłodnienia, choć nie jest pewne czy zarodek zagnieździl się w jamie macicy.