Pobudzenie fizyczne i uczucie ucisku na czubku głowy

Mam pytanie. O czym może świadczyć pobudzenie fizyczne i uczucie że ktoś mnie trzyma za czubek głowy. Co z tym robić bo bywa to uciążliwe przy nauce. Nie mogę się zbytnio długo skupić na tym co robię. Mam tak od tego roku. Od pół roku nie wdycham środków które brałem by pozbyć się głosów z głowy bo nie mogłem już ze sobą. Niby są te tabletki na uspokojenie ale po nich robię się bardzo senny. A nie mogę spać cało dobę bo chodzę do szkoły.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opisywane objawy moga sugerować nawrót dawnej choroby. Proponuję skontaktować się z psychiatrą.

Mexi, z Twojej wypowiedzi wynika, że doświadczałeś trudności już wcześniej. Obecny stan może być ich nawrotem. Zalecam wizytę u lekarza psychiatry
Pozdrawiam.