Podejrzenie białaczki u honorowego dawcy krwi

witam, mam 31 lat, przez kilkanaście lat oddawałam krew jako honorowy krwiodawca.2tyg temu zrobilam badania krwi lekarz poinformował mnie ze moge miec białaczke.Kazal po 2 tyg powtorzyc badania, okazalo sie ze badania nie wykluczaja ani tez nie potwierdzaja bialaczki. dal mi skierow. na usg brzucha , rtg płuc oraz krew: rozmaz+morfologia , OB.CRP,Żelazo i czynnik reumatoidalny RF. jaki ma zwiazek badanie krwi z usg i rtg?i dlaczego jesli wyniki sie nie poprawia chce mnie wyslac do szpitala?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Badania obrazowe mogą ujawnić nacieki białaczkowe w tkankach. W szpitalu możliwa będzie dokładna diagnostyka, leczenie i odpowiednia opieka.
Pozdrawiam

Właśnie dlatego , że wynik nie poprawia sie lekarz chce wysłać Panią do szpitala! Badania rtg i usg są rutynowo zlecane w takich przypadkach , jak Pani - w celu poszukiwania innych ew. patologii , zż