Podejrzenie choroby L-C a konieczność powtórzenia kolonoskopii
Witam.Na poczatku grudnia bylam wnszpitalu na oddziale gastrologii, z powodu bolu brzucha i w prawym dole biodrowym,stan po apendektomii wyrostka (30paz)byla robiona kolonoskopia,pobrano wycinki z jelita kretego i katnicy.Jelito krete z bardzo silnie pobudzonymi grudkami chlonnymi.Katnica ze szzelinowata nadzerka,ze slabo nasilonym naciekiem zapalnym.Rozpoznanie-odejrzenie Choroby L-C.Teraz jestem 8dzien,mialam tylko usg, badanie krwi i ok. Powinnam miec powtorzona kolonoskopie?Jutro mam wyjsc.

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Udrażnianie przełyku metodą endoskopową
Obejrzyj nasz film i dowiedz się, czym jest udrażnianie przełyku metodą endoskopową. Sprawdź, w jakich sytuacjach wykonywany jest ten zabieg. O udrażnianiu przełyku mówi lek. Marcin Radkowski.
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowna Pani - nie trzeba powtarza© kolonoskopii - należy zając się farmakologicznym leczeniem zapalenia.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków
KONTAKT:
http//chirurgiakrakow.com.pl
w.kawiorski@wp.pl