Podejrzenie depresji u 28-latki

Witam zastanawiam się czy ja czasem nie mam depresji czesto nic mi sis nie chce potrafie cały dzien nie wychodzić z łóżka ale bardziej nasila mi sie to wtedy jak słysze bardzo przykre słowa od bliskich na temat mojej nadwagi kiedys byłam bardzo szczupła i ładna kobietom obecnie strasznie przytyłam i to nie z tego ze obżeram sie tylko przez hormony robiłam badania i bardzo sa rozlegulowane mam tez bardzo wysoka prolaktyne teraz jak biore leki na to to jest troszke lepiej czesciej sie usmiecham

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultacje do lekarza endokrynologa oraz psychiatry - ponieważ Pani obecny stan może wynikać sensu stricte z zab. hormonalnych (za wysokie stezenie prolaktyny), jak i współistniejącym zaburzeniem do zab. hormonalnych.