Podejrzenie ginekomastii u 31-latka

Witam. Mam 31 lat i od ok 3 lat uciska mnie w piersi miałem różne badania nawet w kierunku zaburzeń psychicznych aż do momentu wykrycia guzka w okolicach sutka. Byłem u onkologa który wykonał usg i skierował mnie na BAC podejrzewając ginekomastie. Czy te badanie jest konieczne? Strasznie się boje że biopsja może poruszyć uśpionego guzka.

Jeśli tak zalecił onkolog to takie badanie należy wykonać. Proszę się nie obawiać na pewno to badanie nie wpłynie negatywnie na stan guzka.