Podejrzenie zespołu Otella u męża

Witam , wydaje mi się że mąż ma Zespól Otella. Ciągle sprawdza mi usta, czy mam rany na nich, w domu jest podsłuch jak wychodzi do pracy na nockę, po powrocie słuch i co chwile pyta jak zamknęłam drzwi na ile razy przekręciłam zamek o której przyszłam do domu ze spaceru z córka. Zrobił się bardzo agresywny. Ciągle pisze sms m co robię itp. Był raz u psychologa z tego co powiedział po powrocie to ma depresję, na depresja na depresje to nie wygląda co mam robić gdzie się udać?

Dzień dobry!

Nie jest możliwe zdiagnozowanie stanu męża bez osobistego kontaktu z nim, jedynie dzięki przekazywanym przez pośredników informacjom (może być to zarówno tzw. zespół Otella, jak i stan depresyjny, jak i wiele innych).
Nie jest to też jednak Pani zadaniem. Przede wszystkim proszę zadbać o własne bezpieczeństwo. Może Pani zgłosić się np. do Centrum Interwencji Kryzysowej, Centrum Praw Kobiet, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Centrum Przeciwdziałania Przemocy, Niebieskiej Linii itp.

Pozdrawiam!