Pogorszenie stanu zdrowia po urodzeniu dziecka

Witam. Mam 29lat, od 2 lat (od urodzenia dziecka) mam cały czas temp. 37,2-38'C. Często jestem zmęczona i senna; brak koncentracji. Czasami zawroty głowy i nagłe arytmie serca. Okresy mam w coraz mniejszych odstępach czasu (kiedyś co 28 dni teraz 24 i zmniejsza się) i wtedy boli mnie potwornie głowa - nic nie pomaga. Wszystkie podstawowe badania, tarczyca, bolerioza, USG jamy brzusznej -OK. Badania ginekologiczne też w porządku. Nikt nie ma pomysłu co mi dolega. Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.