Dlaczego widzę znaczące pogorszenie stanu zdrowia?

Witam, mam 22 lata, od 4 miesięcy jestem w trakcie kuracji Izotekiem. Od pewnego czasu widzę znaczące pogorszenie stanu zdrowia - częste bóle głowy, senność, brak energii, w ostatnim czasie pojawiła mi się też torbiel na jajniku, a aktualnie zmagam się z silnymi bólami brzucha, zgagą, bólami żołądka po posiłku. Zgłosiłam się do lekarza gastrologa i mimo wykonanej gastroskopii niewiele udało się stwierdzić - najprawdopodobniej zapalenie błony śluzowej żołądka, jednak nie powinno ono według lekarza objawiać się aż tak silnymi dolegliwościami bólowymi. Zanim zaczęłam przyjmować Izotek nic mi nie dolegało - czy to możliwe aby to on był winowajcą?

DO pełnej konsultacji, oceny stanu zdrowia i nastroju , z wynikami badań

Konieczna pełna konsultacja, ocena stanu neurologicznego i ogólnego stanu zdrowia, trybu życia, obciażeń etc
Pozdrawiam i zapraszam