Stan podgorączkowy u 23-letniej osoby a wyniki badań diagnostycznych

Mam 23 lata i od trzech tygodni utrzymuje się u mnie stan podgorączkowy (zazwyczaj 37,2), jestem zmęczona i bardzo senna. Tydzień temu poszłam do lekarza. Glukozę, oraz żelazo mam w normie. Badanie ogólne krwi wykazało byt niską ilość neutrofilii i eozynofilii, reszta w normie, mocz poza ciężarem właściwym w normie. Lekarz zlecił prześwietlenie płuc, ale nic nie wykazało. Ok kilku dni mam katar i boli mnie głowa, najbardziej zaraz po przebudzeniu i przy nagłych ruchach. Proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.