Pominięcie 6 tabletki antykoncepcyjnej

Witam! Nie wzięłam 6-tej tabletki, zorientowałam się dopiero następnego dnia, więc wzięłam dwie na raz, ale po odbytym stosunku. Był to 10 dzień mojego cyklu. Teraz mam stres, czy nie zajdę w ciążę. 11 dnia cyklu dostałam coś na kształt okresu. Tabletki z tego opakowania biorę nadal.

Dzień dobry!

Wszystkie informacje, jak postępować w takiej sytuacji znajdzie Pani na ulotce swoich tabletek antykoncepcyjnych.

Pozdrawiam!