Pooperacyjna niedoczynność tarczycy a prawdopodobieństwo ciąży

Witam mam 34 lata, mam pooperacyjną niedoczynność tarczycy(ostatni wynik tsh 0,2 μIU/ml). Ostatni okres miałam 2 lutego, współżyłam z mężem między 13 a 20 lutego do dnia 10 marca nie dostałam okresu(cykle mam raz 27 dni raz 29 ), mam bóle w podbrzuszu i jakby bardziej wrażliwe piersi. Zrobiłam trzy testy i każdy wyszedł negatywny( w 5, 6 i 7 dniu po spodziewanym terminie okresu) Czy mogę być pewna że nie jestem w ciąży, czy może testy wykonałam zbyt wcześnie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje dla pewności wykonać badanie beta hcg z krwi i udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie,