Poranne mdłości i skurcze żołądka oraz częste wypróżnianie i utrata wagi

od miesiąca mam problem rano mdłości i skurcz żołądka, budzę sie roztrzęsina i od razu muszę iść do toalety. Stolec czasem uformowany, czasem papka. Po kilku minutach znów muszę iść a do toalety. Nie mam apetytu ale kiedy już coś zjem to po godzinie znów toaleta, zwykle papkowate stolce. Do tego chudnę. 2 lata temu miałam kolonoskopię i gastroskopię. wyniki ok. Zrobiłam badanie krwi które poza zelazem i i obniżoną amylazą wyszły ok. Jestemzdesperowana. Ranki są straszne do 11 jestem tak słaba

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie układu pokarmowego. Wskazane jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.