Poroniłam w 6 tygodniu ciąży i chcę wiedzieć, czy mogłam znowu zajść w ciążę?

Zabieg łyżeczkowania miałam 30 stycznia tego roku... po zabiegu krwawiłam jak każdy... ale ono ustało i 12,13 14 lutego tego roku znowu się pojawiło. Było jednak słabe i raczej bezbolesne... Czy to mógł być okres? Mam również jeszcze jedno ważniejsze pytanie... Wczoraj współżyłam ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia, jednak nie doszło do wytrysku do mojej pochwy. Wkrotce i tak idę do lekarza na badanie kontrolne, jednak chciałabym widzieć mniej więcej wcześniej... jakie jest prawdopodobieństwo, że mogę zajść w ciążę? Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Jeśli współżyła Pani bez prezerwatywy, jednak nie doszło do wytrysku w Pani drogach rodnych, to ryzyko ciąży istnieje, ale jest niewielkie. Ryzyko to związane jest z możliwością obecności plemników w preejakulacie.

Pozdrawiam!