Posmak kwasu w ustach po leczeniu refluksu

Witam.Na początku miałam zrobioną gastroskopii po której stwierdzono refluks oraz zakażenie helicobakter.Rozpoczęła leczenie ;metronidazol 2*2 ; duomox 2*1 ; helides 2*1 Przez 10 dni brałam wszystkie te leki naraz.Obecnie biorę tylko helides i czuję się okropnie. Brzuch bardzo boli a w ustach smak kwasu!!!!Czy ktoś z państwa podpwie co się dzieje ...przecież powinno być lepiej.

Aleksander Ropielewski

Nestety bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stierdzic co jest przycyzną ani dolegliwości. Byc moż estswoana dawka leku jest zbyt duża.