Powiększanie się brzucha i ból po posiłkach

Witam !!! Mam pewien problem . Co kolwiek bym nie zjadła okropnie rośnie mi brzuch i mnie bardzo boli , robi się twardy , czasem przez kila dni nie wypróżniam się . Robiłam badania wątrobowe w ubiegłym roku i wyszły pozytywnie .Dodam , że mam 27 lat , mam jedno dziecko mam nadwagę , przy wzroście 155 waże 76 kg i jest mi bardzo ciężko schudnąć ,od 5 lat przyjmuję Euthyrox 50 , gdyż stwierdzono u mnie niedoczyność tarczycy .

Piotr Pilarski

Bez zbadania nie jestem w stanie nic doradzić. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego oraz dietetyka.

Pozdrawiam.