Powiększona tarczyca i padaczka lekooporna

Dobry wieczór . Nazywam się Sylwia . Choruję na padaczkę lekooporną, niedoczynność tarczycy , niedomykalność zastawki mitralnej łagodnej .alergię na roztocza, na brzozę i na leszczynę. 12 maja będę miała robione usg tarczycy i pobieranie krwi tsh i anty tpo .Co może mi dolegać jak mam powiększoną tarczycę ( powiększoną szyję)? Jak można sprawdzić poziom prolaktyny

Każde laolatorium robi tzn test obciążenia metoklopramidem który ocenia krzywą prolaktyny. Warto tez najpierw sie skonsultować z endokrynologiem bo może jeszcze inne badania byłyby wskazane. PS Dużo tych chorób jak na 19. Ciekawe od kiedy ma pani te problemy...