Powiększone piersi a możliwość ciąży

od tygodnia zauważyłam powiększenie piersi kochałam się z chłopakiem 10 listopada zażywam od 3 miesięcy tabletki antykoncepcyjne Sylvie 20 zdarzało mi się mieć spóźnienie przy przyjmowaniu tabletek do ok 1h-1,5h nigdy nie pominęłam żadnej tabletki czy jest możliwość ze jestem w ciąży czy jest to spowodowane ze mam mieć miesiączkę

witam,
nie podała Pani daty krwawienia z odstawienia tabletek, trudno więc odnieść się w jakim dni doszło do ryzykownego stosunku.
Opóźnienie nie powinno mieć miejsca w przypadku przyjmowania tabletek ponieważ to obniża ich skuteczność
Antykoncepcja tabletkowa nie zapewni 100% ochrony więc ryzyka nie moge wykluczyć