Powiększone węzły chłonne a ryzyko ziarnicy

Witam. Od ponad trzech lat borykam sie z powiekszonymi wezlami chlonnymi na ciele. Biopsja z pachwiny wyszla prawidlowa. Wyniki rowniez sa prawidlowe. Podwyzszone EO. Reszta badan jest w normie. Ob waha sie od 4-7. USG piersi pokazuje, ze sa powiekszone znacznie wezly chlonne w obrebie piersi i szyji. Na piersiach z zachowana zatoka. "Guzy" sa twarde niebolesne. Jakie badania moge wykonac na wlasna reke zeby wykluczyc bialaczke, ziarnice, chloniaki roznego typu?

Zdecydowanie odradzam własne planowanie badań diagnostycznych i ew. samodzielne próby leczenia! Proponuję udać się do specjalisty onkologa zajmującego się nowotworami piersi lub/i specjalisty zajmującego się chorobami ukł.krwionośnego , zż

Powiekszone węzły występuja nie tylko w białaczkach, proponuje jednak pozostawać pod kontrola lekarską, bo poza klasyczna morfologia krwi niewiele można wykonać na własną reke, powinny byc kierunkowo zlecane przez lekarza