Powiększone węzły chłonne na głowie niemowlaka

Witam!Moja3miesięczna córa ma na główce powiekszone wezly chlonne,niewiadomoodkiedy i zjakiegopowodu. leu:5,73 tys/mikrolitr, erytrocyty:3,9. HGB:11,HCT:31%,MCV:79,5 MCH:28,2 MCHC 35,5płytki krwi: 461 RDW-CV:13,7% PDW:8,9%MPV: 8,7P-LCR:14,7%PCT0,4%neutrofile14,1%,limfocyty:68% monocyty:8,2% eozynofile: 9,1%bazofile:0,5%neutrofile 0,81, limfocyty 3,9 ,monocyty0,47bazofile0,0 Fe 69,7mikrogram/dl. bylatomorfologiazRozmazemMikr.martwi mnie wysoki poziom płytek,PCT.limf i eoz,niski:HCT,MCV,MPVineu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wyniki badań są na tyle niespecyficzne, że konieczna jest dalsza diagnostyka pod kontrolą pediatry. Konieczne może się okazać wykonanie badania USG i biopsji powiększonych węzłów.