Powiększone węzły chłonne na szyi i wypadanie włosów

Witam serdecznie.Mam 64.Zauwazylam u siebie powiekszne wezły chłonne na szyji.Rownież zaczeły wypadac mi włosy.Zrobilam wyniki badań.WBC-3.9 ,LYM54.6.Rozmaz krwi obwodowej Segmenty 34, Limfocyty-62. Pozatym bez wiejszych zmian.Cholesterol 249.Miesiac temu złapalam wirusuwkę , ale w danej chwili nic mi nie dolega, jedynie suchosc w jamie ustnej.Bardzo proszę o poradę . Serdecznie pozdrawiam,. Barbara

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.